LA MULTI ANI, ROMANIA!
Blogul vietii de roman, partea a treia
Se afișează postările cu eticheta
vreme buna
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
vreme buna
.
Afișați toate postările
sâmbătă, 25 octombrie 2014
Lume in parcul Cismigiu
Azi, 25.Octombrie.201, ninge pentru prima data in acest sezon in Bucuresti, desi se spune ca temperatura ar fi de 4°C. Acum cateva zile lumea inca profita de soare...
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)