Se afișează postările cu eticheta poze. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta poze. Afișați toate postările

luni, 25 august 2014

Bine ca unele poze nu au miros

Aceasta poza nu este facuta pe la periferie, ci ultracentral, pe Calea Victoriei, aproape pe sediul central al politiei. Candva aici era un sediu de banca, acum, de atatea "cresteri" economice, nu se mai intampla nimic.

vineri, 22 august 2014

Naluci la Speed Night Race

Pozele in miscare si cu subiecte slab luminate sunt adeasea ratate. Dar mi se pare ca pozele de mai jos sunt interesante in felul lor.

O adevarata fantoma...

marți, 16 iulie 2013

Prin fata aparatului

Ca niciodata, atunci cand am pozat dansatorii mi-au trecut prin fata foarte multe persoane. Atat de multe incat am facut destule poze ratate. Am pus cateva aici. Mi se pare o serie amuzanta.