Se afișează postările cu eticheta portulaca. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta portulaca. Afișați toate postările
luni, 24 septembrie 2018
luni, 10 septembrie 2018
sâmbătă, 18 august 2018
marți, 20 februarie 2018
marți, 12 decembrie 2017
sâmbătă, 26 septembrie 2015
miercuri, 23 septembrie 2015
vineri, 17 octombrie 2014
marți, 14 octombrie 2014
sâmbătă, 8 martie 2014
Seminte de flori
Astea sunt florile pe care vreau sa le pun anul asta la mine pe balcon: rudbeckia, portulaca (flori de patra) si floarea soarelui.Voi arunca prin aprilie-mai niste seminte si prin Herastrau, prin niste locuri mai pustii, sa vad daca va creste ceva. Sunt curios cum va fi floarea soarelui, am avut intr-un an unele cu petale grena!
Vremea inca e inchisa si nefavorabila insamantarii, dar maine teoretic ar trebui sa fie ceva soare.
Vremea inca e inchisa si nefavorabila insamantarii, dar maine teoretic ar trebui sa fie ceva soare.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)