Se afișează postările cu eticheta moto. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta moto. Afișați toate postările
luni, 24 februarie 2020
joi, 26 decembrie 2019
joi, 1 noiembrie 2018
Sedinta foto in sedinta foto
Adica un fel de "picture in picture"...
Treceam pe acolo cu aparatul foto in brate. Evident ca nu am ramas indiferent la "peisaj".
Cine stie, poate ca unele poze ale mele sunt mai reusite decat ale doamnei fotograf profesionist... :)
Treceam pe acolo cu aparatul foto in brate. Evident ca nu am ramas indiferent la "peisaj".
Cine stie, poate ca unele poze ale mele sunt mai reusite decat ale doamnei fotograf profesionist... :)
miercuri, 25 iulie 2018
duminică, 7 mai 2017
sâmbătă, 5 noiembrie 2016
joi, 13 octombrie 2016
miercuri, 14 septembrie 2016
sâmbătă, 30 aprilie 2016
Abonați-vă la:
Postări (Atom)