LA MULTI ANI, ROMANIA!
Blogul vietii de roman, partea a treia
Se afișează postările cu eticheta
lipind afise
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
lipind afise
.
Afișați toate postările
vineri, 24 octombrie 2014
Lipind afise
Mereu se parea ca afisele se pun singure... De la o vreme am inceput sa vad lipitorii in direct :)
luni, 6 octombrie 2014
Lipind afise pentru PSD
Intotdeauna am crezut ca afisele politice se lipesc noaptea, dar iata ca se intampla si ziua...
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)