Se afișează postările cu eticheta intamplari nedorite. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta intamplari nedorite. Afișați toate postările
vineri, 24 februarie 2017
duminică, 30 noiembrie 2014
Pe Casa Poporului a mai ramas doar steagul partidului?
Ieri, 29.Noiembrie.2014, era tot tricolorul pozitionat pe Casa Poporului. Azi, 30.Noiembrie.2014, a mai ramas doar steagul partidului (am vrut sa spun al Partidului Social Democrat, desigur). O fi batut vantul, s-au rupt celelate culori din cauza ploii inghetate, nu stiu. Se pare ca rosul e mai rezistent la intemperii...
Etichete:
Casa Poporului,
cladiri,
cladiri si institutii in Bucuresti,
culori,
intamplari,
intamplari nedorite,
lumini,
lumini de sarbatori,
Palatul Parlamentului,
steag,
viata de roman,
vreme rea
duminică, 5 octombrie 2014
Abonați-vă la:
Postări (Atom)